NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

31 MAJA - 7 CZERWCA 2020

 

Niedziela, 31.5.2020 Zesłanie Ducha Świętego

 

08:00 śp. Halina Jemielity 4 r śm

08:00 śp. Jadwiga Eugeniusz Zaorscy Stefania Józef Jerzy Olszewscy

08:00 śp. Tadeusz Jemielity int wsi Jemielite Wypychy

10:00 O zdrowie Boże błogosławieństwo w rodzinie Niecieckich

10:00 śp. Jan i Leszka Kulesze int mieszkańców Olszewa

12:00 śp. Eugeniusz Wysocki

12:00 śp. Mieczysław Genowefa Dzwonkowscy

16:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie Boguskich

16:00 śp. Regina Mierzejewska w 9 r śm

16:00 O zdrowie Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie p. Cwalina

 

Poniedziałek, 1.6.2020

 

07:00 śp. Jan Szabłowski gregorianka

07:00 śp. Ludwika Pstrągowska int Ewy i Marka

18:00 śp. Jan Kaliściak gregorianka

18:00 śp. Jadwiga Brulińska int wnuczki Katarzyny i męża Janusza z dziećmi

18:00 śp. Tadeusz Jemielity int mamy

 

Wtorek, 2.6.2020

 

07:00 śp. Jan Szabłowski gregorianka

07:00 śp. Stanisław Janina Ryszard CR Chojnowskich

18:00 śp. Jan Kaliściak gregorianka

18:00 śp. Teresa Ptak 4 r śm CR Ptaków Janickich Nosków Damięckich

18:00 śp. Ludwika Pstrągowska

 

Środa, 3.6.2020

 

07:00 śp. Jan Szabłowski gregorianka

07:00 śp. Jadwiga Brulińska int rodziny Steców

18:00 śp. Zbigniew Sierzputowski

18:00 śp. Jan Kaliściak gregorianka

18:00 śp. Marianna Strzeszewska 6 r śm

 

Czwartek, 4.6.2020

 

07:00 śp. Jan Szabłowski gregorianka

07:00 śp. Tadeusz Jemielity 30 d po śm (Nabożeństwo żałobne)

18:00 śp. Jan Kaliściak gregorianka

18:00 śp. Jadwiga Brulińska int rodziny Malinowskich

18:00 śp. Ludwika Pstrągowska int wnuczki Katarzyny z rodziną

 

Piątek, 5.6.2020

 

07:00 śp. Jan Szabłowski gregorianka

07:00 śp. Teresa Brulińska 60 d po śm (Nabożeństwo żałobne)

18:00 śp. Jan Kaliściak gregorianka

18:00 śp. Marcjana Antoni Szablowscy

18:00 śp. Genowefa Różnowicz

 

Sobota, 6.6.2020

 

07:00 śp. Jan Szabłowski gregorianka

07:00 śp. Wacława Józef Jaworowscy

18:00 śp. Jan Kaliściak gregorianka

18:00 27 r ślubu Ewy i Wojciecha

18:00 śp. Ludwika Pstrągowska int wsi Koziki

 

Niedziela 07.06.2020 - Trójcy Przenajświętszej

 

08:00 śp. Marianna Henryk Szczepanek

08:00 śp. Jan Truszkowski 9 r śm

08:00 śp. Jan Szabłowski gregorianka

10:00 śp. Ludwika Pstrągowska int mieszkańców Olszewa

12:00 25 r ślubu Anna Jerzy

12:00 śp. Antoni Marcjanna Szabłowscy

12:00 O Boże błogosławieństwo opiekę MB dla Roberta i Bożena z okazji 25 r ślubu

16:00 śp. Czesław Irena Borkowscy

16:00 śp. Franciszek Jadwiga Jesiotr r śm

16:00 śp. Jan Kaliściak gregorianka