XVIII Niedziela Zwykła

Niedziela 2.8.2020

09:00 śp. Eleonora Tyszka

09:00 śp. Jan Kłosek r śm

09:00 śp. Halina Żyznowska int rodziny Blochów

12:00 Za parafian

12:00 O Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu dla Klaudii z okazji 18 urodzin

12:00 śp. Teresa Brulińska int mieszkańców wsi Brulin

16:00 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

16:00 śp. Marian Szabłowski w 11 r śm CR Szabłowskich

16:00 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka

Poniedziałek, 3.8.2020

07:00 śp. Tadeusz Zakrzewski w 33 r śm
07:00 śp. Henryk i Jan Mierzejewscy
07:00 śp. Tadeusz Elżbieta Adolf Feliksa Kamienowscy

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka
20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka
20:30 śp. Marianna Kowalkowska int KR Stare Duchny

Wtorek, 4.8.2020

07:00 śp. Bolesław Bronisława Jemielity
07:00 Dziękczynna za udaną operację Dominiki

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka
20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka
20:30 śp. Zofia Ignacy Kamionowscy

Środa, 5.8.2020

07:00 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka
07:00 śp. Janina 1 r śm Henryk Jan Zaremba

20:30 śp. Halina Truszkowska 5 r śm CR Truszkowskich
20:30 śp. Andrzej Zaremba 2 r śm
20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka

Czwartek, 6.8.2020

07:00 25 r urodzin Anety i CR
07:00 śp. Jan Lucyna Szumowscy

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka
20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka
20:30 śp. Jan Szymański 8 r śm

Piątek, 7.8.2020

07:00 śp. Genowefa Różnowicz
07:00 śp. Janina Aleksander Kamienowscy

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka
20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka
20:30 śp. Jadwiga Eliasz 1 r śm

Sobota, 8.8.2020

07:00 śp. Natalia Stanisław Łada Wacława Piotr Kupidłowscy

10:00 I Komunia św. Karoliny Brulińskiej Łukasza Laskowskiego

16:00 ślub Anna Konopka Paweł Pupek

17:00 ślub Milena Konopka Dawid Marcińczyk

20:30 śp. Genowefa Skurłat gregorianka
20:30 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka
20:30 śp. Bronisława Walenty Marian Orzeł

Niedziele 09.08.2020

09:00 śp. Zofia Jacka 4 r śm
09:00 śp. Antoni Marianna Józef Jadwiga Franciszek Chojnowscy
09:00 śp. Natalia Stanisław Bogusław Jarnutowscy Stanisław Bazylak

12:00 Za parafian
12:00 śp. Aleksander Jastrzębski gregorianka
12:00 18 r urodzin Doroty

16:00 śp. Genowefa Skurłat gregorianka
16:00 śp. Jacek 6 r śm Izabela Józef Ostrowscy