DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 24.09.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś dwudziesta piąta niedziela w ciągu roku liturgicznego.
  2. W piątek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Święci Archaniołowie to szczególni Boży posłańcy. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę.
  3. Za tydzień rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym w dni powszednie o godz. 17:30; a w niedzielę po mszy o godzinie 10:00. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszamy, aby modlić się na różańcu w domu.
  4. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Po mszy świętej o 8:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Kółka Różańcowe.
  5. Przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na pomoc Martynie. Martyna ma 24 lata. Zlekceważono i zbyt późno zoperowano u niej naczyniaka jamistego. Od ubiegłego roku nie może samodzielnie funkcjonować. Dziś potrzebuje rehabilitacji. Ofiary będą zbierane na ten cel.
  6. Bóg zapłać za ofiary ma rzecz naszej parafii te duchowe jak i materialne
  7. W ostatnim tygodniu Bóg powołał do siebie Mariannę Teresę Ogonowską l. 72 pochodzącą z Truszk. Niech miłosierny Bóg da wszystkim spoczywającym w Chrystusie udział w światłości wiekuistej.