DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 15.10.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś przypada dwudziesta ósma niedziela zwykła w roku kościelnym.
 2. Dziś wybory. Pamiętajmy o naszym patriotycznym obowiązku głosowania
 3. Dziś gościmy Alumna naszego seminarium. Ofiary z tego dnia przeznaczone a WSD.
 4. Dziś przypada również kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 5. Jutro przypada kolejna rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II módlmy się o Bożę opiekę dla całej naszej ojczyzny.
 6. W środę, 18 października, przypada w liturgii święto Świętego Łukasza Ewangelisty. Na różańcu będziemy modlili się z naszą służbą zdrowia i za nich.
 7. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 17:30 a w niedzielę po mszy św. O godz. 10:00.
 8. Wójt Gminy Śniadowo oraz Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Białymstoku zapraszają w dniu 19 października 2023 r. o godzinie 10:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Śniadowie na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości przyłączenia swoich budynków mieszkalnych do nowo wybudowanej sieci gazowej, w miejscowości Śniadowo i Stare Ratowo. Przedstawiciele PSG będą do Państwa dyspozycji oraz postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania.  Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu.
 9. Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszej parafii.
 10. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Tomasz Zieliński i Agata Jonik oboje parafia nasza zapowiedź druga.
 11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Krystyna Katarzyna Chojnowska l. 90 zamieszkały Stare Duchny pogrzeb jutro o godzinie 11:00 oraz Benedykt Zdzisław Zabielski l. 84 zamieszkały Stara Jakać pogrzeb w następny poniedziałek